Склад педагогічного колективу

Педагог - організатор:

Николайко Оксана Ігорівна

Спеціаліст
Практичний психо­лог:

Скирко Лариса Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії (2013).
Соціальний педа­гог:

Щепанська Світлана Іванівна

Спеціаліст другої категорії (2013).
Вчитель українсь­кої мови і літератури:

Белицька Галина Дмитрівна

Спеціаліст вищої категорії (2012).
Старший вчитель (2017).
Вчитель української мови і літератури:

Волочій Віта Степанівна

Спеціаліст вищої категорії (2012).
Вчитель української мови і літератури:

Івасютин Ірина Теодозіївна

Спеціаліст вищої кате­горії (1998).
Старший вчитель (2017).
Вчитель української мови і літератури:

Яцинович Ніна Богданівна

Спеціаліст вищої кате­горії (1995).
Вчитель украї­нської мови і літератури:

Сав’як Ольга Степанівна

Спеціаліст вищої категорії (2011).
Вчитель зарубіжної літе­ратури:

Дух Ольга Григорівна

Спеціаліст вищої категорії (1998)
Вчитель зарубіжної літератури:

Іванків Любов Олексіївна

Спеціаліст вищої категорії (1994),

Вчитель-мето­дист (2005),

Відмінник народної освіти (1989).

Вчитель зарубіж­ної літератури:

Федорченко Надія Сергіївна

Спеціаліст вищої категорії (1994),

Відмінник на­родної освіти (1990).
Вчитель німецької мови:

Грицай Орися Орестівна

Спеціаліст вищої категорії (2013).
Вчитель англійської мови:

Гусєва Оксана Василівна

Спеціаліст вищої категорії (1996),

Старший вчитель (2006)
Вчитель анг­лійської мови:

Драган Олександра Михайлівна

Спеціаліст вищої категорії (1994),

Старший учитель (2005),

Нагороджена медаллю „Ветеран праці” (1986).
Вчитель англійської мови:

Козак Марія Михайлівна

Спеціаліст другої категорії (2013).
Вчитель анг­лійської мови:

Роїк Тетяна Михайлівна

Спеціаліст другої категорії (2013).

Вчитель анг­лійської мови:

Фидишин Тетяна Олександрівна

Спеціаліст вищої категорії (2014).
Вчитель англійської мови:

Яцента Антоніна Василівна

Спеціаліст першої категорії (2014).
Вчитель математики:

Дудишин Марія Іванівна

Спеціаліст вищої категорії (1994),

Відмінник на­родної освіти (1984),

Старший учитель (2001).
Вчитель ма­тематики:

Лазоренко Олександр Валерійович

Спеціаліст вищої категорії (1994).
Вчитель математики:

Луцик Наталія Іванівна

Спеціаліст вищої категорії (2017).
Вчитель матема­тики:

Цимбаліста Галина Петрівна

Спеціаліст вищої категорії (2012).
Вчитель матема­тики:

Якимів Марія Володимирівна

Спеціаліст вищої категорії (1999).

Вчитель фізики:

Нагірна Наталія Василівна

Спеціаліст вищої категорії (2013).
Вчитель історії:

Олійник Ольга Павлівна

Спеціаліст вищої категорії (1991),

Вчитель-методист (2007),

Відмінник народної освіти (1989).
Вчитель історії:

Романів Марія Миколаївна

Спеціаліст 2 категорії (2017).
Вчитель історії:

Цюлюпа Богдана Петрівна

Спеціаліст вищої категорії (1994),

Відмінник на­родної освіти (1989),

Старший учитель (1996).
Вчитель геогра­фії:

Ільницька Любов Степанівна

Спеціаліст вищої категорії (1998).
Старший учитель (2018)
Вчитель географії:

Куч Павло Іванович

Спеціаліст вищої категорії (2001).
Вчитель хімії:

Дирда Ольга Василівна

Спеціаліст вищої категорії (2009).
Вчитель біології:

Хом’як Ірина Михайлівна


Спеціаліст вищої категорії (2004),

Cтарший вчитель (2014)
Вчитель музики:

Рябко Наталія Богданівна

Спеціаліст вищої категорії (2012).
Вчитель музики:

Турчин Лілія Дмитрівна

Спеціаліст першої категорії (2005).
Вчитель образотвор­чого мистецтва:

Качур Іванна Петрівна

Спеціаліст 2 категорії (2017)

Вчитель фізичної культури:

Кохан Ольга Степанівна

Спеціаліст першої категорії (2015).
Вчитель фізичної культури:

Куп'як Петро Іванович

Спеціаліст 2 категорії (2017)
Вчитель фізичної культури:

Маковій Галина Богданівна

Спеціаліст.
Вчитель почат­кових класів:

Витриховська Ірина Андріївна

Спеціаліст 1 категорії (2015).
Вчитель початкових кла­сів:

Когут Ольга Петрівна

Спеціаліст вищої категорії (2005),

Старший учи­тель (2005).
Вчитель початкових класів:

Комарницька Ірина Дмитрівна

Спеціаліст першої категорії (2012).
Вчитель початкових класів:

Кравчишин Ірина Василівна

Спеціаліст першої категорії (2018).
Вчитель початкових кла­сів:

Куч Любов Богданівна

Спеціаліст 1 категорії (2003).
Вчитель почат­кових класів:

Михайлюк Марія Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії (2003).
Вчитель почат­кових класів:

Примич Галина Мирославівна

Спеціаліст 1 категорії (2003).
Вчитель початкових класів:

Сеньків Галина Степанівна

Спеціаліст першої категорії (2003).
Вчитель початко­вих класів:
Чаграк Галина Мирославівна

Спеціаліст вищої категорії (1993),

Старший вчитель(1998),

Відмінник освіти (1998).
Вчитель початкових класів:

Шкабрій Ірина Степанівна

Спеціаліст 1 категорії (2000).

Вчитель по­чаткових класів:

Янишівська Надія Володимирівна

Спеціаліст вищої категорії (2004).
Вихователь групи продовженого дня:

Гриник Оксана Василівна

Спеціаліст.

Кiлькiсть переглядiв: 594

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.