Склад педагогічного колективу
Педагог-організатор: Николайко Оксана Ігорівна 12 тарифний розряд (2020) | |
Практичний психолог: Скирко Лариса Миколаївна Спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист (2021). | |
Соціальний педагог: Щепанська Світлана Іванівна Спеціаліст другої категорії (2013). | |
Вчитель української мови і літератури: Белицька Галина Дмитрівна Спеціаліст вищої категорії. Старший вчитель (2017). | |
Вчитель української мови і літератури: Волочій Віта Степанівна Спеціаліст вищої категорії (2017). | |
Вчитель української мови і літератури: Івасютин Ірина Теодозіївна Спеціаліст вищої категорії Старший вчитель (2017). | |
Вчитель української мови і літератури: Яцинович Ніна Богданівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2020). | |
Вчитель української мови і літератури: Сав’як Ольга Степанівна Спеціаліст вищої категорії (2021). | |
Вчитель української мови та літератури: Пилипів Надія Василівна Спеціаліст вищої категорії (2015) Старший вчитель (2015) | |
Вчитель української мови та літератури: Медвідь Галина Іванівна Спеціаліст вищої категорії (2009) Старший вчитель (2015) | |
Вчитель української мови та літератури: Паук Оксана Ігорівна Спеціаліст | |
Вчитель зарубіжної літератури: Дух Ольга Григорівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2018) | |
Вчитель зарубіжної та української літератури: Медвідь Світлана Микалаївна Спеціаліст вищої категорії (2017) Старший вчитель (2017) | |
Асистент вчителя Бойчук Світлана Михайлівна Спеціаліст | |
Вчитель німецької мови: Грицай Орися Орестівна Спеціаліст вищої категорії (2018). | |
Вчитель німецька мова: Косінець Наталія Романівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель англійської мови: Гусєва Оксана Василівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2021) | |
Вчитель англійської мови: Фидишин Тетяна Олександрівна Спеціаліст вищої категорії (2020) | |
Вчитель англійської мови: Сас Лілія Орестівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель англійської мови: Столяр Леся Богданівна Спеціаліст вищої категорії (2016) Старший вчитель (2020) | |
Вчитель англійської і французької мови: Курочкіна Галина Михайлівна Стеціаліст вищої категорії | |
Вчителька англійської мови: Васільєва Ольга Миколаївна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель англійської мови: Дем'янів Вікторія Василівна Спціаліст | |
Вчитель української та польської мови: Головчак Наталія Ігорівна Спеціаліст вищої категорії (2015) Старший вчитель (2020) | |
Вчитель англійської мови: Роїк Тетяна Михайлівна Спеціаліст першої категорії (2019). | |
Вчитель англійської мови Федунків Таїсія Миколаївна Спеціаліст другої категорії (2019). | |
Вчитель англійської мови: Яцента Антоніна Василівна Спеціаліст вищої категорії (2020). | |
Асистент вчителя Головінська Ольга Євгенівна 12 тарифний розряд (2020). | |
Вчитель математики: Луцик Наталія Іванівна Спеціаліст вищої категорії (2017). | |
Вчитель математики: Цимбаліста Галина Петрівна Спеціаліст вищої категорії (2017). | |
Вчитель математики: Якимів Марія Володимирівна Спеціаліст вищої категорії (2019). | |
Вчитель математики та інформатики: Язловецька Тетяна Михайлівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель математики: Зубрицька Лілія Ігорівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель математики: Самчук Тетяна Василівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель економічних дисциплін та трудового навчання: Войтенко Надія Ярославівна Спеціаліст вищої категорі Старший вчитель | |
Вчитель трудового навчання Морис Василь Ярославович Спеціаліст першої категорії (2019). | |
Вчитель фізики: Нагірна Наталія Василівна Спеціаліст вищої категорії (2018). | |
Вчитель фізики: Скірин Ірина Михайлівна Вчитель вищої категорії | |
Вчитель історії: Романів Марія Миколаївна Спеціаліст першої категорії (2020). | |
Вчитель історії та суспільства: Сапєгіна Наталія Ярославівна Спеціаліст вищої категорії (2008) Старший вчитель (2013) | |
Вчитель історії: Крук Ольга Степанівна Спеціаліст другої категорії (2013). | |
Вчитель історії: Матіїв Роман Васильович Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель географії: Вербовська Оксана Омельянівна Спеціаліст вищої категорії Старший вчитель | |
Вчитель географії: Ільницька Любов Степанівна Спеціаліст вищої категорії, Старший учитель (2018) | |
Вчитель географії: Куч Павло Іванович Спеціаліст вищої категорії (2021). | |
Вчитель географії: Кравець Галина Ільківна Спеціаліст вищої категорії (2008) Старший вчитель (2017) | |
Вчитель хімії: Дирда Ольга Василівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2019). | |
Вчитель хімії: Федунишин Галина Йосипівна Спеціаліст першої категорії | |
Вчитель біології: Хом’як Ірина Михайлівна Спеціаліст вищої категорії, Cтарший вчитель (2019) | |
Вчитель біології: Лисівська Оксана Володимирівна Спеціаліст першої категорії | |
Вчитель основ здоров'я: Александрів Наталія Петрівна Спеціаліст вищої категорії | |
Керівник музичного гуртка: Крутиголова Ігор Теодозійович Спеціаліст першої категорії (2020) | |
Вчитель музики: Рябко Наталія Богданівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2019). | |
Вчитель музики: Іванова Наталія Василівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель початкових класів: Турчин Лілія Дмитрівна Спеціаліст першої категорії (2021). | |
Вчитель образотворчого мистецтва: Качур Іванна Петрівна Спеціаліст першої категорії (2017). | |
Вчитель образотворчого мистецтва: Оршуляк Оксана Василівна Спеціаліст другої категорії | |
Вчитель фізичної культури: Кохан Ольга Степанівна Спеціаліст першої категорії (2020). | |
Вчитель фізичної культури: Куп'як Петро Іванович Спеціаліст першої категорії (2021). | |
Вчитель фізичної культури: Маковій Галина Богданівна Спеціаліст 11 розряду | |
Вчитель фізиної культури: Торган Роман Іванович Вчитель другої категорії | |
Вчитель початкових класів: Витриховська Ірина Андріївна Спеціаліст вищої категорії (2019). | |
Вчитель початкових класів: Когут Ольга Петрівна Спеціаліст вищої категорії, Старший учитель (2020). | |
Вчитель початкових класів: Комарницька Ірина Дмитрівна Спеціаліст вищої категорії (2021). | |
Вчитель початкових класів: Кравчишин Ірина Василівна Спеціаліст вищої категорії (2020). | |
Вчитель початкових класів: Куч Любов Богданівна Спеціаліст вища категорії (2020). | |
Вчитель початкових класів: Михайлюк Марія Миколаївна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2021). | |
Вихователь групи продовженого дня: Примич Галина Мирославівна Спеціаліст вищої категорії (2020). | |
Вчитель початкових класів: Сеньків Галина Степанівна Спеціаліст вищої категорії (2020). | |
Вчитель початкових класів: Чаграк Галина Мирославівна Спеціаліст вищої категорії, Старший вчитель (2018) Відмінник освіти (1998). | |
Вчитель початкових класів: Шкабрій Ірина Степанівна Спеціаліст 1 категорії (2017). | |
Вчитель початкових класів: Янишівська Надія Володимирівна Спеціаліст вищої категорії (2019). | |
Вчитель початкових класів: Путящик Ірина Дмитрівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель початкових класів: Паляк Надія Ярославівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель початкових класів: Матушевська Галина Іванівна Спеціаліст із найвищим тарифним розрядом Старший вчитель (2021) | |
Вчитель початкових класів: Андрусів Тетяна Василівна Спеціаліст вищої категорії (2020) | |
Вчитель початкових класів: Копко Мар'яна Ігорівна Спеціаліст вищої категорії Старший вчитель (2021) | |
Вчитель початкових класів: Мруць Мар'яна Володимирівна Спеціаліст | |
Вчитель початкових класів: Мельничук Лідія Євгенівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель початкових класів: Гречух Ірина Михайлівна Спеціаліст вищої категорії | |
Вчитель початкових класів: Борис Мар'яна Петрівна Спеціаліст першої категорії | |
Асистент вчителя: Бойко Юлія Олегівна Спеціаліст | |
Вчитель інформатики: Гриник Оксана Василівна Спеціаліст другої категорії (2020) | |
Вчитель інформатики та математики: Баглай Христина Миронівна Вчитель першої категорії | |
Вчитель інформатики, фізики та тенологій Барабалюк Микола Йосипович Спеціаліст вищої категорії Старший вчитель | |
Вчитель інформатики: Кузів Ірина Валеріївна Спеціаліст | |
Вихователь ГПД: Вирста Оксана Іванівна Спеціаліст першої категорії (2021) | |
Вихователь ГПД: Богун Наталія Миколаївна Спеціаліст ______ категорії | |
Хореографія Гнатюк Надія Андріївна Спеціаліст | |
Керівник гуртка польської мови Полозяк Оксана Григорівна 12 тарифний розряд | |
Керівник гуртка вільної боротьби Джапарідзе Гіві Джамалович Спеціліст вищої категорії | |
Практичний психолог: Матіїв Олеся Дмитрівна Спеціаліст вищої категорії | |
Логопед: Пида Ольга Петрівна Спеціаліст | |
Бібліотекар: Живиця-Михайлик Ірина Володимирівна Спеціаліст Першої категорії |
Коментарi